zmieniamy stary kocioł na pompę ciepła energy save

 

temat na topie, modernizacja kotłowni

masz już dość starej kotłowni? węgiel, popiół, wnoszenie opału i wynoszenie popiołu? niemiły zapach oleju opałowego? drzewo na rozpałkę? 

może już dość - pompa ciepła, www.pompycieplaenergysave.pl montaż może okazać się prostszy niż myślisz a do tego jeszcze dotacja czyste powietrze. 

zmiana kotłowni to wprowadzenie również elementu ekologicznego ciepła i czystości energetycznej. pompa ciepła może z powodzeniem zastąpić brudne źródło ciepła i zaoszczędzić nasz czas i pieniądze. istniejący system grzewczy czy grzejniki czy podłogówka może być adaptowany i ewentualnie skorygowany w takki sposób aby pompa ciepła zapewniła doskonały system ogrzewania budynku. proponujemy tak pompy ciepła powietrzne jak i glikolowe. zazwyczaj w modernizacji kotłowni prostszym rozwiązaniem jest zastosowanie powietrznej pompy ciepła ( inwerterowej pompy ciepła) ze względu na szybszy i mniej inwazyjny montaż. instalacja taka to zazwyczaj dwa lub trzy dni montażu. drugie źródło po usunięciu zgodnie z wymogami dotacji czyste powietrze może by c zastąpione przez np grzałki elektryczne które będą operowały zgodnie z naszymi założeniami aby system ogrzewania domu był oszczędny. www.pompycieplarzeszow.com

www.pompycieplasiedlce.pl